×
+

איחוד הלוואות

מה זה איחוד הלוואות?

1.למה כדאי לבצע איחוד הלוואות?

2.מה היתרון באיחוד הלוואות?

3.מתי ניתן לאחד הלוואות ללא בטחונות?

4.מה הניסיון שלי באיחוד הלוואות?

א.איחוד הלוואות זו פעולה שאמורה לתת תשובה אמיתית לתקופה ארוכה לכל ההלוואות הקיימות ולא פעם להתחייבויות עתידיות כמו מימון חתונה או כל דבר אחר.

איחוד הלוואות אמיתי ומקצועי הוא לכלול את כל ההלוואות הקיימות בבנקים בכרטיסי אשראי של הבנק וכרטיסים חיצוניים,גופים נוספים כמו:מימון ישיר,ליסינג,הלוואות מהעבודה,הלוואות שנלקחו מבני משפחה וחברים.

הפעולה הזו גם מאפשרת לדעת באמת את החוב האמיתי,פעולה שלא פעם משפחות ועסקים נמנעים מלעשותה , אך היא הכרחית ומוטב לבצעה מוקדם ככל האפשר לפני החזרות שיקים או הרשאות וחריגות בחשבונות שיקשו עליכם בהווה ובעתיד להתנהל מול הגופים הפיננסים בישראל, נוסיף שהתקנה אפריל 2019 של בנק ישראל-לגבי דו"ח ריכוז נתוני אשראי המפרט את כל ההתחייבויות ל-5 וש-10 שנים אחורה.
ב.איחוד הלוואות מאפשר להקטין את ההחזר החודשי בהתאם ליכולת האמיתית של המשפחה או העסק.

הפריסה היא תמיד לתקופה ארוכה מאוד גם לתקופות של 12-15 שנה.

הריביות נמוכות לאין שיעור ביחס לסך הריביות שמשלמים לכל הגופים שנלקחו מהם הלוואות.

התוצאה חיסכון של אלפי שקלים עבור ריבית.

ג.מניסיוני חלק גדול מהבנקים מעוניינים ולא פעם הפנייה נעשית על ידם כדי להימנע מחריגות בחשבונות וקשיים בניהול החשבונות ,עובדה המסכנת את היכולת לשרת את החוב.דבר שיפגע גם בכם אך גם בבנק. בנקים אינם ששים להגיש תביעות משפטית הם תמיד יעדיפו להגיע הסדרים שיאפשרו להחזיר את החוב.

ד.40 שנה אני עוסק בתחום הן כמנהל סניף בכיר שפגש באלפי משפחות ועסקים ובעיקר מה שהנחה אותי הוא טובת הלקוחות.21 שנים אני מטפל בעסקים ואנשים פרטיים,טיפול פרטני,מקצועי ובעיקר אמין מאד,
אמונתי היא שלכל אחד מאיתנו ישנו תפקיד בעולם ובצניעות אומר שה הפרס הכי גדול שאני יכול לבקש.

074-7159967

גלריה

Karazi Meir © 2022-2023 | GPartner | 050-789-0847