×
+

יעוץ בנקאי

מה זה יעוץ בנקאי?

יעוץ בנקאי הוא כלי שאמור לעזור לבעלי העסק להתנהל נכון מול הבנק וגופי אשראי חוץ בנקאיים.

לכל אחד התמחות משלו בעיקר בעולם מורכב ומסובך, אם החלטת לפתוח עסק אז כנראה שאתה במקום של האנשים המאמינים בעצמם וחולמים את החלום להצליח בעסק שפתחת.

אם לא נולדת למשפחות העשירות כנראה שתהיה זקוק לאשראי בנקאי, מה לעשות וכמו שנאמר החיים הם לא פשוטים והבנקים לא בקלות נותנים אשראי לעסקים הקטנים ואם כבר נותנים אז תנאי האשראי מכבידים על ההתנהלות התקינה של העסק הן בעמלות ובריביות והן במבנה האשראי הנכון וכמובן על זה יש להוסיף את הביטחונות הנדרשים.

בעבר שימשתי כמנהל סניף בבנק וצברתי ניסיון רב מעל 20 שנה במגוון רחב מאד של תפקידים ובעיקר במתן אשראי לעסקים תוך הבנה לעומק של צורכי האשראי  של העסק.

הייעוץ הבנקאי הנכון והמקצועי וממוקד לקוח הוא חלק מהחזון שאני נושא עימי בתחום של הקניית הידע המקצועי שצברתי והעברתו בשפה פשוטה ומובנת לכל.

צעד ראשון-ללמוד את העסק על בוריו ולהבין היטב את הצרכים האמתיים  שלו, כולל מימון הלקוחות, המלאים וההשקעות הנדרשות.

צעד שני-הצגה פשוטה של הצרכים הבנקאיים לפני פגישה עם הבנק.

צעד שלישי-קביעה של פגישה בבנק בדרך כלל עם הנהלת הסניף.

צעד רביעי-הפגת החששות לפני הפגישה עם הבנק, חלק מבעלי העסקים מאד חוששים מהפגישה עם הבנק, חוששים שמערכת היחסים עם הבנק תתקלקל, ראשית ניתן להבין את החששות בדרך כלל קיים מאזן כוחות לא שוויוני מול הבנק ומכאן החשש.

ניתן להבין את החשש ולא פעם הוא מוצדק, הניסיון הרב שצברתי מרשה לי לומר שברוב המקרים הבנקים מכבדים את הפגישות האלה ולא פעם מעודדים סוג כזה של פגישות, אני מקבל הרבה הפניות מהבנקים שאני בקשר איתם ללוות עסקים בתחום הבנקאי והעסקי.

צעד חמישי-לדרוש את המסגרות הנכונות והמתאימות לעסק, כולל במחירים נכונים, ריביות ועמלות.

צעד שישי-בניית אימון הדדי עם הבנק ע"י עדכון שוטף לגבי צרכי העסק, בניית תזרים מזומנים נכון ללא חריגות, ואם יש כאלה תוך תיאום עם הבנק ועל פי אישורו בלבד.

פרטי קשר

אנחנו תמיד שמחים לעזור לכם ולהשיב לכל שאלותיכם. אנחנו קשובים לכל פנייה.

נס ציונה, רחוב דרור 9

050-789-0847

karazi.meir@gmail.com

Karazi Meir © 2022-2023 | GPartner | 050-789-0847