×
+

גיוס אשראי

ההתמחות שלי היא גיוס אשראי המתאים לצרכי העסק וזאת לאחר בדיקה מעמיקה של העסק, הבדיקה נעשית יחד עם הבעלים, לא פעם הדוחות הכספיים אינם משקפים נאמנה את הביצועיים האמתיים ולא פעם הדוחות הם עבור תקופה קודמת שאינה רלוונטית למצב העסק כיום.

חשוב להדגיש ניתוח צורכי האשראי נעשה במשותף יחד עם הבעלים ולא פעם לאחר שיחה עם רואה החשבון של העסק.

בדרך כלל באופן טבעי הגיוס של האשראי נעשה באמצעות הבנקים שהעסק עובד עימם.

במידה ונגיע למסקנה שיש צורך בגיוס אשראי נוסף מגופים חוץ בנקאיים הדבר יעשה ושוב בשיתוף פעולה מלא עם בעלי העסק.

התפיסה המוליכה אותי בתחום שאני עוסק הוא לא רק גיוס האשראי  נכון ובמחירים סבירים אלא אף להעביר  וללמד את הידע שאותו רכשתי מניסיוני הרב בתחום.

מהם הנקודות החשובות בגיוס אשראי-

  1. הבנקים שהם המקור העיקרי למתן האשראי חייבים לדעת שאתה מבין היטב את צרכי האשראי של העסק.
  2. אשראי בנקאי כולל את כל מסגרות האשראי,{מה שמכונה אובליגו}-מסגרת עו"ש, הלוואות, ניכיונות, מסגרת כרטיס אשראי, ערבויות וחשבונות פרטיים כולל גם של האישה.
  3. לעולם לא לגייס אשראי כשאתה חלש מבחינת העסק, לפעמים אין ברירה ואז כדאי לבוא עם תכנית מסודרת המסבירה את הצורך ואיך גיוס האשראי מאפשר לחזק את העסק ובעיקר מעניין את הבנק האם לעסק יש יכולת לפרוע את האשראי.
  4. לא פעם הבנק פונה אליך בהצעה להלוואות בדרך כלל זולות כשהוא פונה, כנראה שיש מבצע ואז צריך לעמוד ביעדי הגיוס ,זו הזדמנות לנהל משא ומתן על מחיר הכסף ותנאי ההלוואה, אתם תופתעו כמה גמישות תגלו מהבנק.
  5. לפעמים מומלץ לקחת  הלוואות גם כשלא צריך,[כמובן בהתאם לנסיבות] תמיד צריך לחשוב על יום שחור, חשוב לזכור הבנק נותן מטריה בקיץ ושמשיה בחורף.

פרטי קשר

אנחנו תמיד שמחים לעזור לכם ולהשיב לכל שאלותיכם. אנחנו קשובים לכל פנייה.

נס ציונה, רחוב דרור 9

050-789-0847

karazi.meir@gmail.com

Karazi Meir © 2022-2023 | GPartner | 050-789-0847